29 Międzynarodowy Bieg Uliczny Konstytucji 3-go Maja w Stalowej Woli

0
1326
Dnia 03.05.2017 w Stalowej Woli odbył się 29 Międzynarodowy Bieg Uliczny Konstytucji 3-go Maja, organizowany przez Katolicki Klub Sportowy Victoria. Jest to najstarszy w Polsce bieg z okazji uchwalenia Konstytucji.
W biegu głównym wśród mężczyzn zwyciężył reprezentant Ukrainy Sergii Okseniuk a w rywalizacji kobiet najlepszą okazała się Olesia Smowżenko również z Ukrainy. Każdy mógł spróbować swoich sił, na krótszych dystansach biegały dzieci i młodzież. We wszystkich biegach tego dnia udział wzięło ponad 500 uczestników, a bieg główny ukończyło 203 osób.
Wyniki biegów możecie znaleźć na stronie Katolickiego Klubu Sportowego Victoria

Bieg Konstytucji 3-go Maja – wyniki

Jeśli podoba Ci się nasza działalność, jeśli chcesz być częścią naszego Stowarzyszenia, tworzyć stronę internetową, włączyć się w organizowanie różnych wydarzeń, poznać ciekawych ludzi. Serdecznie zachęcamy! Prosimy pisać na adres kontakt@stalowipatrioci.pl lub zadzwoń 600 403 037
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUroczystości 3 Maja w Stalowej Woli
Następny artykułII miejskie grilowanie
Stalowi Patrioci
"Stalowi„ to organizacja która powstała aby promować wartości narodowe, krzewić w Polakach patriotyzm, pogłębiać wiedzę historyczną i ekonomiczną. Celem jest także zachęcenie mieszkańców, aby aktywnie uczestniczyli w życiu miasta, a przy okazji wnosili swoje umiejętności do Stowarzyszenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ