IV Otwarty turniej halowej piłki nożnej 2020r.

0
339
W Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbędzie się kolejny turniej halowej piłki nożnej. Turniej organizowany jest przez Stowarzyszenie Stalowi Patrioci ze wsparciem Urzędu Miasta oraz MOSiR. Turniej przyciąga wielu amatorów piłki nożnej, co widać w frekwencji zgłoszonych drużyn z poprzednich lat. Wysoki poziom rozgrywek i profesjonalna organizacja to bez wątpienia atuty tego wydarzenia.

Aby wziąć udział w rozgrywkach należy zgłosić drużynę do 21.02.2020r. Drużyna musi liczyć minimum 4 osoby natomiast można zgłosić maksymalnie 8 osób. Osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę od rodzica lub opiekuna. Obowiązuje obuwie sportowe. Zgłoszenia drużyn oraz więcej informacji pod numerem telefonu 500 615 787 – Tomek.

Dołącz do wydarzenia na facebook:

https://www.facebook.com/events/480665202551051/

Regulamin IV Otwartego Turnieju Halowej Piłki Nożnej z okazji Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2020r.
O turnieju:
Celem organizacji turnieju jest propagowanie za pomocą sportu wśród lokalnej społeczności bohaterskiej postawy Żołnierzy Wyklętych.
Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie „Stalowi Patrioci”.
Turniej rozgrywany będzie od godziny 10.00 w dniu 23.02.2020r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.
W turnieju mogą uczestniczyć wyłącznie drużyny amatorskie.
Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny do 21.02.2020r., wypełniając formularz zgłoszeniowy – Tomasz 500 615 787
W turnieju mogą uczestniczyć osoby, które najpóźniej w ostatecznym dniu zgłoszenia ukończyły 18 rok życia. Osoby poniżej 18 roku życia muszą do dnia turnieju dostarczyć zgodę rodziców.
Do uczestnictwa w drużynie można zgłosić maksymalnie 8 zawodników.

Mecze rozgrywane będą w MOSiR w małej hali sportowej.
Mecze będą prowadzone przez sędziów wytypowanych przez organizatora rozgrywek który odpowiada za obiektywne prowadzenie zawodów.
Drużyny występują w 4 osobowych składach w tym bramkarz, każda drużyna może dokonać zmiany w trakcie trwania meczu w dowolnej ilości.
Czas trwania meczu oraz system rozgrywek ustali organizator w zależności od ilości zgłoszonych drużyn.
Każdy zawodnik powinien posiadać dowód tożsamości lub inny dokument, by można było rozstrzygnąć spory wynikłe w czasie meczu.
Obowiązuje obuwie piłkarskie przystosowane na powierzchnie halową.
Zabrania się gry pod wpływem alkoholu oraz spożywania alkoholu podczas rozgrywek na hali.
Organizator zapewnia wyłącznie doraźną pomoc przy urazach powstałych w czasie gry (opatrzenie otarć, dezynfekcja ran, zabezpieczenie ran- plaster, bandaż), natomiast nie ponosi odpowiedzialności prawnej za udział w rozgrywkach osób chorych i wynikające z tego powodu wypadki oraz skutki wypadków w czasie gry każdego z zawodników.
Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za straty materialne uczestników poniesione podczas trwania rozgrywek.
Wszelkie spory wynikłe w trakcie trwania turnieju rozstrzygane będą przez Organizatora.
Podczas trwania rozgrywek na całym obiekcie (boisko, szatnia, trybuny) obowiązuje całkowity zakaz palenia i spożywania napojów alkoholowych oraz używania środków odurzających.
Osoby uczestniczące w rozgrywkach wyrażają zgodę na udostępnianie danych osobowych na potrzeby organizacji rozgrywek oraz umieszczanie danych na stronie internetowej w celu informacyjnym.
Przystąpienie do rozgrywek jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu rozgrywek.
Prawo interpretacji tego regulaminu przysługuje wyłącznie organizatorom.

Osoby które chciałyby wesprzeć finansowo turniej piłkarski prosimy o wpłatę na konto stowarzyszenia. Numer konta: 93124027991111001073058383

W tytule przelewu proszę wpisać: „Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia”

Zapraszamy i życzymy sukcesów!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ