W przeddzień setnej rocznicy niepodległości Ruch Narodowy ogłasza wielką narodową mobilizację! W ciągu 3 miesięcy zarząd Ruchu Narodowego odwiedzi ponad 40 miast we wszystkich województwach Polski!

Spotkania będą okazją do rozmowy o sytuacji politycznej w kraju i o naszych planach politycznych. Będzie to dobra okazja do osobistego spotkania z działaczami Ruchu Narodowego i rozważenia włączenia się w nasze prace.

W ramach tej wielkiej akcji 28 kwietnia w Stalowej Woli gościć będą prezes mazowieckiego RN Witold Tumanowicz, skarbnik RN Michał Wawer, Krzysztof Tuduj, koordynator ds. budowy struktur Ruchu Narodowego oraz jego sekretarz Łukasz Mazurczak.

Wśród gości nie zabraknie także Tomasza Buczka, który jest pełnomocnikiem Ruchu Narodowego na Podkarpaciu.

Spotkanie to odbędzie się o godzinie 14:00 w siedzibie stowarzyszenia Stalowi Patrioci, mieszczącej na Alejach Jana Pawła II 46/118 (IX piętro).

Witold Tumanowicz jest członkiem Zarządu Partii Ruch Narodowy, wiceprezesem Stowarzyszenia „Marsz Niepodległości” byłym wiceprezesem ZG Młodzieży Wszechpolskiej.

Narodowa mobilizacja w Stalowej Woli
Zarząd Ruchu Narodowego

Michał Wawer jest radcą prawnym należącym do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Od 2012 roku prowadzi działalność prawniczą, a w RN pełni funkcję skarbnika, oraz  Przewodniczącego Rady Programowej Ruchu Narodowego.

Krzysztof Tuduj w ugrupowaniu pełni funkcję koordynatora do spraw budowy struktur Ruchu Narodowego oraz Prezesa dolnośląskich struktur RN, a z wykształcenia jest także prawnikiem. 

Stowarzyszenie Stalowi Patrioci, będzie miało zaszczyt bycia gospodarzem tego spotkania z naszymi wspaniałymi gośćmi.

Wszystkich serdecznie zachęcamy do przybycia na spotkanie, będzie można zapoznać się z programem RN oraz porozmawiać z liderami tego ugrupowania, a sympatyków zachęcamy do wstępowania w szeregi Ruchu i do tworzenia jego struktur w Stalowej Woli.

Dodaj komentarz