II miejskie grilowanie

0
2413
Dobiegło końca II miejskie grillowanie które odbyło się parku im. Kazimierza Pilata w Stalowej Woli.  Na uczestników wydarzenia czekało wiele atrakcji.
W wydarzeniu mógł wziąć udział każdy, a wystarczyło zabrać ze sobą domowego grilla i niezbędne produkty. Dodatkowymi  atrakcjami były nauki Nordic Walking ze Strefą Wellnes, warsztaty sportów walki z KAITO, animacje piłkarskie i koszykarskie, „Uśmiech, zabawa, zielona murawa”, Trenuj z Akademią Piłkarską Stalowa Wola”, gry logiczne z Centrum Rewitalizacji, dmuchane zjeżdżalnie, basen z kulkami, kule zorbing, wata cukrowa i popcorn, Koniki Polskie z hodowli Polonia, a muzyczną oprawę zapewnił DJ Piotr Rut. W konkursie grillowania w jury zasiadał Maciej Grubman – mistrz świata w BBQ. Stowarzyszenie w tym konkursie zajęło 2 miejsce serwując tradycyjne dania grillowe, czyli karkówkę w marynacie własnego pomysłu, kiełbaskę, ziemniaka faszerowanego boczkiem oraz szaszłyk.
 
Jeśli podoba Ci się nasza działalność, jeśli chcesz być częścią naszego Stowarzyszenia, tworzyć stronę internetową, włączyć się w organizowanie różnych wydarzeń, poznać ciekawych ludzi. Serdecznie zachęcamy! Prosimy pisać na adres kontakt@stalowipatrioci.pl lub zadzwoń 600 403 037
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł29 Międzynarodowy Bieg Uliczny Konstytucji 3-go Maja w Stalowej Woli
Następny artykułIV Marsz Pamięci Witolda Pileckiego
Stalowi Patrioci
"Stalowi„ to organizacja która powstała aby promować wartości narodowe, krzewić w Polakach patriotyzm, pogłębiać wiedzę historyczną i ekonomiczną. Celem jest także zachęcenie mieszkańców, aby aktywnie uczestniczyli w życiu miasta, a przy okazji wnosili swoje umiejętności do Stowarzyszenia.

Dodaj komentarz