IV Spartakiada Stowarzyszeń

0
846

W minioną niedzielę, już po raz czwarty, przedstawiciele stowarzyszeń z powiatu stalowowolskiego wzięli udział w rywalizacji na wesoło, czyli w Spartakiadzie Stowarzyszeń. Organizatorem wydarzenia była Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Stalowowolskiego oraz starostwo powiatowe.

Do rywalizacji stanęło siedem organizacji pozarządowych, a były to: Stowarzyszenie Szansa, Stowarzyszenie Uniwersyteckie Srebrne Lata, Stowarzyszenie Razem w Europie, Stowarzyszenie Spectrum, Klub Seniora Radość Jesieni, Stalowowolskie Społeczne Towarzystwo Oświatowe oraz nasze stowarzyszenie – Stalowi Patrioci.

Reprezentacje stowarzyszeń brały udział w takich konkurencjach jak: rzut piłką do kosza, układanie przysłów z rozsypanki wyrazowej, bieg w parach, bieg z piłeczką na rakiecie, a także marsz w alkogoglach. Była to okazja do wspólnej integracji i spędzenia czasu w radosnej atmosferze.

Zaszczytne pierwsze miejsce zdobyli Stalowi Patrioci, na drugim miejscu uplasowało się Stowarzyszenie Szansa, zaś na trzecim miejscu stanęli reprezentanci Stowarzyszenia Razem w Europie.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy samych sukcesów w dalszej działalności!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ