Zapraszamy amatorskie drużyny do udziału w I Otwartym Turnieju Halowej Piłki Nożnej z okazji Obchodów Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych 2017.


Turniej rozgrywany będzie od godziny 10.00 w dniu 26. 02. 2017 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli.
– w turnieju mogą uczestniczyć wyłącznie drużyny amatorskie,
– warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie drużyny do 24.02.2017r,
– zgłoszenie odbywa się za pomocą formularza zgłoszeniowego, który należy wysłać na adres kontakt@stalowipatrioci.pl, osoba kontaktowa – Tomasz 500 615 787.

Po formularz prosimy zgłaszać się telefonicznie do Tomka na maila kontakt@stalowipatrioci.pl lub przez wiadomość prywatną na facebook-u.
– w turnieju mogą uczestniczyć osoby, które najpóźniej w ostatecznym dniu zgłoszenia ukończyły 18 rok życia. Osoby poniżej 18 roku życia muszą do dnia turnieju dostarczyć zgodę rodziców,
– do uczestnictwa w drużynie można zgłosić maksymalnie 8 zawodników,

Zachęcamy wszystkich, aby w sportowym duchu walki oddać hołd Żołnierzom Wyklętym!

Jeśli podoba Ci się nasza działalność, jeśli chcesz być częścią naszego Stowarzyszenia, tworzyć stronę internetową, włączyć się w organizowanie różnych wydarzeń, poznać ciekawych ludzi. Serdecznie zachęcamy! Prosimy pisać na adres kontakt@stalowipatrioci.pl lub zadzwoń 600 403 037

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ