Liderzy Ruchu Narodowego goszczą na Podkarpaciu

2
1782

W przeddzień setnej rocznicy niepodległości Ruch Narodowy ogłosił wielką narodową mobilizację! W ciągu 3 miesięcy zarząd Ruchu Narodowego odwiedzi ponad 40 miast we wszystkich województwach Polski!

W ramach tej akcji liderzy Narodowców odwiedzili w tym tygodniu także Podkarpacie.  Pierwsze spotkanie odbyło się w czwartek, 12. kwietnia w Mielcu w sali Państwowej Szkoły Muzycznej w Mielcu przy ulicy Kościuszki 10, o godz. 17.00. Następnego dnia, w piątek 13. kwietnia, spotkali się ze swoimi sympatykami w Środowiskowym Domu Kultury w Tarnobrzegu, przy ulicy Wyspiańskiego 3, godz. 17.00. A ostatnie spotkanie odbędzie się w Krośnie,w Centrum Dziedzictwa Szkła przy ulicy Blich 2, w sobotę 14. kwietnia o godz. 16.00. Na pierwszym spotkaniu gościli, poza Prezesem RN posłem Robertem Winnickim, także działacze z Zarządu Głównego partii, Krzysztof Tuduj i Michał Wawer. Na spotkaniu w Tarnobrzegu obecni byli Krzysztof Tuduj, Michał Wawer oraz Tomasz Buczek. W spotkaniu tym udział wzięła, także delegacja Stalowych Patriotów. Działacze przedstawili w zarysie program i plan działania partii, a w dalszej części można było zadawać pytania liderom Ruchu i poznać dokładniej ich poglądy. Spotkania były okazją do rozmowy o sytuacji politycznej w kraju i o naszych planach politycznych. Była to dobra okazja do osobistego spotkania z działaczami Ruchu Narodowego i rozważenia włączenia się w działalność ugrupowania.

Ci Sympatycy Ruchu, którzy nie wzięli udziału we wczorajszym i dzisiejszym spotkaniu będą mieli jeszcze szansę wziąć udział w jutrzejszym spotkaniu w Krośnie. W którym to natomiast, nie będzie na spotkaniu posła, który w tym czasie będzie uczestniczył w Pielgrzymce Młodzieży Narodowej na Jasna Górę.

Za parę tygodni odbędą się kolejne spotkania z liderami Ruchu Narodowego w województwach świętokrzyskim i lubelskim, a gospodarzami będą między innymi Ostrowiec Świętokrzyski i Zamość.

2 KOMENTARZE

  1. Jak widać, to takie kameralne spotkanko, słodziutkie aż miło. Nie wiem po co Stalowi Patrioci skoro jest Ruch Narodowy. To rozdrabnianie organizacji. Program Ruchu jest OK, jakoś trudno się zebrać i pogonić to sprzedajne rządowo – żydowskie towarzystwo. Czasu coraz mniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ