ORIENTALNIE W MDKu

0
949

 

W sobotę 7 kwietnia na scenie widowiskowej Miejskiego Domu Kultury odbyła się Gala Tańca Orientalnego i Indyjskiego, która była zwieńczeniem odbywającego się w Stalowej Woli Stalowowolskiego Festiwalu Tańca Orientalnego ”Odcienie Orientu”.

Podczas Gali Gwiazd na scenie zagościły znakomite tancerki, gwiazdy polskiej i międzynarodowej sceny orientalnej, zwycięzcy prestiżowych konkursów tanecznych, artystki i artyści występujący na najlepszych światowych scenach tacy jak: Joanna Dudek, Kalina Duwadzińska, Suraiya Ibrahim, Kinga Malec, Patrycja Marzec, Daniel Okrasa, Rozalia Walocha oraz zespoły: Desert Roses, Gussel, Nimbooda, Sihir Stars.

Tegoroczna edycja festiwalu, już po raz trzeci gościła w Stalowej Woli, gdzie to cieszy się dużym zainteresowaniem i przyciąga liczną rzeszę widzów zafascynowanych kulturą orientalną.

Uczestnicy Gali Gwiazd zaprezentowali się z jak najlepszej strony czego dowodem mogły być gorące brawa jakimi publiczność nagrodziła wykonawców. W zachwyt widzów wprowadziła Suraya, której występ był wzbogacony o efekty świetlne, które zrobiły niesamowite wrażenie na oglądających je.

Całe widowisko stało na najwyższym poziomie, za co organizatorom festiwalu należą się gratulacje i podziękowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ