Na zaproszenie Stalowych Patriotów Narodowa Mobilizacja dotarła w ostatni weekend do Stalowej Woli.

W sobotę 28 kwietnia stowarzyszenie Stalowi Patrioci miało zaszczyt gościć liderów Ruchu Narodowego, którzy przybyli w składzie:Edyta Luty, działaczka Narodowej Organizacji Kobiet, poseł na Sejm Robert Winnicki, pełnomocnik ds. budowy struktur Ruchu Narodowego Krzysztof Tuduj.

Spotkanie odbyło się w siedzibie stowarzyszenia SP mieszczącej się pod adresem Al. Jana Pawła II 46/118, na które to przybyła dość liczna grupa członków stowarzyszenia, oraz sympatyków ugrupowania Ruch Narodowy.

Wydarzenie było związane z akcją „Narodowa mobilizacja„, która zakłada odwiedzenie wielu średnich polskich miast, mając na celu spotkania i rozmowy z Polakami.

Każdy z gości przedstawiał odrębną tematykę i zakres działalności Ruchu Narodowego.

Na początku Krzysztof Tuduj przedstawił jak technicznie Ruch Narodowy będzie przygotowywał się do wyborów samorządowych. Celem ugrupowania jest, aby w każdym powiecie mieć swoich przedstawicieli.

Robert Winnicki opowiedział natomiast, jaka przyszłość i zadania stoją przed Ruchem Narodowym w kwestii idei oraz rozwoju pracy oddolnej. Nawiązał również do sytuacji politycznej w kraju, planach politycznych partii,oraz zachęcał do aktywności społecznej i politycznej.

Edyta Luty opowiedziała jak ważna jest rola kobiet w życiu politycznym i społecznym Polski.

W dalszej części spotkania słuchacze mogli zadawać pytania prelegentom, po których wywiązała się luźna dyskusja na temat sytuacji politycznej w naszym państwie.

Spotkanie przebiegało w miłej i sympatycznej atmosferze, za co Stalowi Patrioci pragną serdecznie podziękować wspaniałym gościom i przybyłym słuchaczom. 

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ