Miejski Sylwester w Stalowej Woli z fantastyczną Natalią Kukulską

0
1015
Natalia Kukulska na sylwestrze w Stalowej Woli
Stalowowolanie żegnają 2017 rok z Natalią Kukulską

O godzinie 22:00 dyskoteką pod gwiazdami, prowadzoną przez DJ/Wodzireja Łukasza, serwującego zebranym na Placu Piłsudskiego najlepsze hity rozpoczął się Miejski Sylwester.

Gwiazdą wieczoru była fantastyczna Natalia Kukulska, która to zaśpiewała wiele starych i nowych przebojów, takich jak ,,Wierność jest nudna”, ,,Im więcej Ciebie tym mniej”, ,,Tyle słońca w całym mieście” i wiele innych utworów, przy których publiczność świetnie bawiła się.

Tuż przed północą na scenie pojawił się Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadbereżny z małżonką Aleksandrą i przewodniczącym Rady Miejskiej Stanisławem Sobierajem, którzy to złożyli mieszkańcom naszego miasta życzenia tego co najlepsze dla nas, naszych rodzin, spełnienia marzeń oraz aby przyszły rok był jeszcze lepszy od poprzedniego.

Tradycyjnie już o północy można było podziwiać pokaz sztucznych ogni, którymi został przywitany Nowy Rok.

Następnie na scenę powróciła gwiazda wieczoru, która dalej kontynuowała swój świetny występ. W kolejnym etapie nastąpił dalszy ciąg dyskoteki pod gwiazdami podczas, której zebrani bawili się do końca imprezy.

W czasie imprezy odbył się także konkurs butelkowy zorganizowany przez Miejski Zakład Komunalny. Należało w Sylwestra na Placu Piłsudskiego do oznakowanych pojemników wrzucić szklane butelki po napojach wraz z kartką zawierającą dane osoby, która tam ją wrzuciła. Na szczęśliwców czekają nagrody ufundowane przez MZK.

Organizatorem miejskiej imprezy sylwestrowej byli Lucjusz Nadbereżny Prezydent Miasta Stalowej Woli, Miejski Dom Kultury, Miejski Zakład Komunalny, Fundacja Elementum Art oraz DJ/Wodzirej Łukasz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ