Jesteś zmęczony pookrągłostołowym układem sił partyjnych, zawłaszczaniem telewizji dla realizowania partyjnych interesów, a także interesów zachodnich lobbystów. Denerwuje Cię zaśmiecanie publicznej medialnej przestrzeni informacyjnej tematami mało istotnymi, tzw. zastępczymi.
Dołóż cegiełkę do wielkiego narodowego projektu.
Każda symboliczna kwota, każde udostępnienie informacji o projekcie zbliża nas do stworzenia czegoś wyjątkowego – naszych prawdziwych narodowych mediów.
To pierwszy krok do budowania WIELKIEJ POLSKI.
Musimy zdawać sobie sprawę jak ważna jest świadomość narodu o otaczającej rzeczywistości. Na ten czas publiczny przekaz informacji zawiódł. Wiele tematów ważnych dla polskich obywateli nie jest poruszanych – w zamian oferuje się nam przekazy mało istotne. Już od dłuższego czasu m.in. na facebooku polscy patrioci jednoczą się także w celu wymiany między sobą informacji. Nastąpił zryw narodowy do wspólnego współdziałania. Tworzą się różne grupy narodowe, patriotyczne.
     Stowarzyszenie Marsz Niepodległości postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom rodaków. Powstał projekt mediów prawdziwie narodowych. Zakłada on funkcjonowanie rozbudowanego portalu informacyjnego opartego na patriotycznych redakcjach i telewizji internetowej, która będzie nadawać 3 programy dziennie o tematyce informacyjnej, dyskusyjne, popularnonaukowe i dokumentalne. W miarę rozwoju telewizji również programy rozrywkowe, muzyczne. Będzie możliwość odtwarzania programów również w serwisach społecznościowych.
     Plan jak widać bardzo ambitny, ale biorąc pod uwagę wcześniejsze dokonania Stowarzyszenia Marsz Niepodległości – powodzenie projektu to tylko kwestia czasu.
    Tutaj trzeba wspomnieć, iż Stowarzyszenie Marsz Niepodległości powstało w 2011 r. i jest organizatorem odbywającego się od 6 lat, w dniu 11 listopada, Marszu Niepodległości. Także wspólnymi siłami na pewno uda się osiągnąć wyznaczone cele.
    Aby nowe media prawdziwie narodowe mogły działać w sposób profesjonalny, potrzebne są nakłady finansowe w wysokości 156 000 zł, gdzie:
• budowa i wdrożenie portalu to koszt rzędu 16 000
• adaptacja lokalu na potrzeby studia 39 000
• wyposażenie redakcji 19 000zł
• wyposażenie studia, oprogramowanie 82 000 zł
Na ten czas zebrano ponad 40 000 zł.
Zbiórkę pieniędzy zaplanowano do końca kwietnia. Jest ona prowadzona za pomocą portalu zrzutka.pl https://zrzutka.pl/medianarodowe
    Dodatkowo można wspierać projekt za pomocą płatności w formie elektronicznego lub tradycyjnego przelewu bankowego, jak również za pośrednictwem systemów PayPal oraz PayU. Całą akcję tworzenia mediów można śledzić na bieżąco na fanpage’u „Marsz Niepodległości”, bądź wchodząc na stronę https://marszniepodleglosci.pl/
Pamiętaj, to pierwszy krok do budowania WIELKIEJ POLSKI.
Świadomy naród to zwycięski naród!
CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!

Tadeusz Płużański, dziennikarz, historyk i publicysta wspiera inicjatywę tworzenia mediów narodowych.
Dołącz i Ty do akcji – https://zrzutka.pl/medianarodowe

Jeśli podoba Ci się nasza działalność, jeśli chcesz być częścią naszego Stowarzyszenia, tworzyć stronę internetową, włączyć się w organizowanie różnych wydarzeń, poznać ciekawych ludzi. Serdecznie zachęcamy! Prosimy pisać na adres kontakt@stalowipatrioci.pl lub zadzwoń 600 403 037

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ