Turniej Ku Pamięci

0
1439

25 lutego w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbył się II Otwarty Turniej Halowej Piłki Nożnej, którego organizatorem po raz kolejny było Stowarzyszenie Stalowi Patrioci. Turniej jest jedną z imprez powiązanych z tegorocznymi Obchodami Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 10:00 od przywitania przybyłych drużyn i kibiców przez Prezesa Salowych Patriotów Piotra Serafina i przedstawiciela Rady Miasta radnego Lucjana Małka.

Turniej rozpoczął się rywalizacją drużyn Stalowych Patriotów i Magicznych Pazurów I w której to górą był zespół Pazurów.

W całym turnieju udział wzięło 14 drużyn: Stalowi Patrioci, Kaito Team, FC Tartak, Stowarzyszenie Kibiców, Nowodębscy Patrioci, Magiczne Pazury I i II, Huragan Turbia, Nietykalni, Black Boys, Młodzież Wszechpolska – Podkarpacie, Biała Mewa, FC Laga, Boiskowe Świry.

W przerwach między meczami drużyny mogły się wzmocnić posilając się pizzą ufundowaną przez posła na sejm Rafała Webera

Łącznie rozegrano 22 mecze, w wyniku , z których najlepszą drużyną okazała się drużyna Kaito Team  drugie miejsce FC Tartak a na trzecim miejscu uplasowali się Magiczne Pazury I wygrywając w rzutach karnych z Białą Mewą. Królem strzelców został Arkadiusz Banaczyk z zespołu FC Tartak

Po zakończeniu rozgrywek  puchary  wręczyli za pierwsze miejsce poseł na sejm RP Rafał Weber, za drugie miejsce przewodniczący Rady Miasta Stanisław Sobieraj a za trzecie miejsce dyrektor MOSiR Robert Nowak. Statuetkę króla strzelców wręczył prezes Stowarzyszenia Stalowi Patrioci Piotr Serafin

Dziękujemy posłowi Rafałowi Weberowi, Prezydentowi Miasta Lucjuszowi Nadbereżnemu, Przewodniczącemu Rady Miasta Stanisławowi Sobierajowi, dyrektorowi MOSiR Robertowi Nowakowi a także Adamowi Krotoszyńskiemu, Andrzejowi Chmielewskiemu dwójce sędziów Robertowi Sienkiewiczowi i Marcinowi Kwiatkowskiemu, pani Krystynie za wsparcie medyczne. Drużynom za grę fair play, wszystkim uczestnikom turnieju za godne uczczenie Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ