Połączenie kwiaciarni z kawiarnią, czyli „Kwiaty ze smakiem” to wyjątkowe miejsce w naszym mieście. Niedawno mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać z panią Małgorzatą Partyką, która z pasją tworzy ten lokal i oddaje przy tym całą siebie.  Stalowi Patrioci wiedzą jak ważne wspieranie jest lokalnych przedsiębiorców, dlatego dzisiaj przedstawiamy namiastkę działalności pani Małgosi, a wam polecamy odwiedziny tego miejsca.

Pani Małgosia jest florystą od dziewięciu lat, ukończyła wiele kursów i szkoleń z tego zakresu, a także posiada tytuł mistrzowski. Uczestniczyła w wielu pokazach, tych regionalnych, ale także zagranicznych, m.in. w Budapeszcie, gdzie była jedyną Polką. „Kwiaty ze smakiem” prowadzi w naszym mieście od czerwca ubiegłego roku. Skąd zatem zrodził się pomysł tak nietypowego połączenia? Jak pani Małgosia sama podkreśla, dość mocno rozbudowuje się u niej branża ślubna, a każdemu zależy, żeby tak ważny moment w życiu jakim jest ślub był dokładnie dopracowany w każdym szczególe. Dlatego niezręczne było przyjmowanie tego typu klientów przy sklepowej ladzie. Zrodził się zatem pomysł, aby połączyć kwiaciarnię z kawiarnią, czyli stworzyć miejsce, gdzie z każdym klientem można usiąść przy stoliku, przy kawie i spokojnie porozmawiać. Powstała więc nie tylko kolejna kwiaciarnia, ale także lokal, w którym mieszkańcy Stalowej Woli chętnie spędzają wolny czas i spotykają się ze znajomymi. Jest to także miejsce, gdzie na każdym kroku widać rękodzieło. Są to przede wszystkim różnorodne kompozycje kwiatowe. Pani Małgosia zaznacza, że każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i z ogromną starannością, o czym my także mieliśmy okazję się przekonać.

„Kwiaty ze smakiem” oferują także szeroki katalog różnorodnych warsztatów – począwszy od tych florystycznych, kosmetycznych po te, które są poświęcone zdrowiu, ale także koncerty czy też bardzo ciekawy slowweddingday, który będzie poświęcony inspiracjom ślubnym. Będzie to wydarzenie na wzór targów ślubnych, z których mogą skorzystać wszystkie przyszłe młode pary.

Pani Małgosia zaprasza wszystkich do odwiedzania do swojego lokalu i ma nadzieję, że „Kwiaty ze smakiem” przyjmą się w naszym mieście. Jak sama mówi – „Stalowa Wola bardzo mnie zaskakuje, są tu bardzo mili ludzie. Już nie raz spotkało mnie tu wiele dobra!”

Poniżej zamieszczamy link do fanpage facebook’owego „Kwiaty ze smakiem” oraz przedstawiamy kilka zdjęć. Zachęcamy także do odwiedzin tego i miejsca! Nie zapominajmy o wspieraniu lokalnych przedsiębiorców!

https://www.facebook.com/Kwiaty-ze-smakiem-247093875370789/

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ