Podkarpaccy antysystemowcy łączą siły

0
1075

Reforma obecnego systemu – główny postulat, który połączył podkarpackie lokalne środowiska antysystemowe.

Dnia 16 marca w Rzeszowie z inicjatywy Stowarzyszenia na Rzecz Nowej Konstytycji – Kukiz’15 Podkarpacie odbyło się spotkanie posłów Kukiz’15 – Macieja Masłowskiego, Andrzeja Maciejewskiego, Wojciecha Bakuna, Pawła Szramki z przedstawicielami stowarzyszenia Endecja, KoLiber, Partii Wolność, a także grupy dyskusyjnej Pobudka – Grzegorza Brauna. Ewelina Nycz reprezentowała Stowarzyszenie na Rzecz Nowej Konstytucji – Kukiz’15 Podkarpacie. W tym wydarzeniu wzięły udział również osoby nie identyfikujące się z żadnym z ugrupowań.
Na ten czas na szczeblu centralnym brak jest porozumienia między organizacjami. W związku z tym działacze lokalni poza okrągłostołowych środowisk postanowili zawiązać koalicję w obrębie swojego regionu.
Wojciech Bakun Kukiz’15: „Skupiamy się na działaniu oddolnym, czyli tworzeniu struktur oddolnych”. Celem przedsięwzięcia jest wspólne wyjście naprzeciw potrzebom mieszkańców województwa. Mają być to realne działania, a nie tylko słowne zapowiedzi. Antysystemowcy zapowiadają ciężką, rzetelną pracę dla poprawy bytu lokalnej społeczności.

 

Fot. Paweł Domin

Relacja ze spotkania na TVP3 Rzeszów:

http://rzeszow.tvp.pl/…/antysystemowcy-o-wspolpracy-a-nawet…

 

 

Jeśli podoba Ci się nasza działalność, jeśli chcesz być częścią naszego Stowarzyszenia, tworzyć stronę internetową, włączyć się w organizowanie różnych wydarzeń, poznać ciekawych ludzi. Serdecznie zachęcamy! Prosimy pisać na adres kontakt@stalowipatrioci.pl lub zadzwoń 600 403 037

Dodaj komentarz