III Spartakiada Stowarzyszeń

0
1956

Już po raz trzeci przedstawiciele stowarzyszeń z powiatu stalowowolskiego wzięli udział w rywalizacji na wesoło, czyli w Spartakiadzie Stowarzyszeń. Organizatorem wydarzenia była Rada Organizacji Pozarządowych oraz starostwo powiatowe.

Do rywalizacji stanęło dziewięć organizacji pozarządowych, a były to Stalowowolskie Stowarzyszenie Amazonka, Stowarzyszenie na Rzecz Osób Szczególnej Troski Nadzieja, Stowarzyszenie Uniwersyteckie Srebrne Lata, Stowarzyszenia Szansa, Stowarzyszenie Dobro Powraca, Stowarzyszenie Razem w Europie, Stowarzyszenie Spectrum, Stalowowolski Klub Morsów Lodołamacze, Stowarzyszenie Przyjazna Dłoń oraz nasze stowarzyszenie – Stalowi Patrioci.

Reprezentacje stowarzyszeń brały udział w takich konkurencjach jak: rzucanie piłeczką do celu, bieg z jajkiem na łyżce, rozwiązywanie krzyżówki, skoki w workach, a także marsz w alkogoglach. Była to okazja do wspólnej integracji i spędzenia czasu w radosnej atmosferze.

Pierwsze miejsce zajęło Stowarzyszenie Razem w Europie, drugie Stowarzyszenie Szansa, zaś na trzeciej pozycji stanęli Stalowi Patrioci!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ