Piłkarski turniej rozstrzygnięty.

0
1009
     Dnia 26 lutego w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej z okazji Obchodów Narodowego Dnia „Żołnierzy Wyklętych” 2017. W rywalizacji wzięło udział 16 amatorskich drużyn. Zabawa była wyśmienita a gościem specjalnym był tata chorej Aurelii ze Stalowej Woli – podopiecznej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, który podzielił się z nami swoją historią. Rozdawane były w tym celu ulotki informacyjne. Bardzo prosimy o wsparcie dla dziewczynki. Można to zrobić odpisując 1% podatku (Krawiec Aurelia – w formularzu PIT wpisz numer KRS 0000037904).
Turniej otworzył mecz Stowarzyszenia „Stalowi Patrioci” – organizatorów spotkania – z drużyną Radnych miejskich, zakończony remisem.
Do półfinału dostały się następujące drużyny: Stowarzyszenie „Stalowi Patrioci”, „Kaito Team”, Stowarzyszenie „Nowodębscy Patrioci” i „Brak pomysłu”.
Mecz o III miejsce rozegrali „Stalowi Patrioci” z drużyną „Brak pomysłu” na korzyść tej drugiej (2:8). Ostatecznie, w starciu finałowym stanęły „Kaito Team” i Stowarzyszenie „Nowodębscy Patrioci” wypracowując wynik 3:1.
PODSUMOWUJĄC:
I MIEJSCE: „Kaito Team”
w składzie:
1/ Bartłomiej Szabla,
2/ Arkadiusz Filip,
3/ Maciej Mroszczyk,
4/ Miłosz Gordel,
5/ Marcin Gnyp,
6/ Wojciech Bełczowski,
7/ Rafał Pietras,
II MIEJSCE: Stowarzyszenie „Nowodębscy Patrioci”,
III MIEJSCE: „Brak pomysłu”.
Z grona wszystkich uczestników wybrano króla strzelców, którym został Dawid Pawlik z drużyny „Brak pomysłu” (8 strzelonych bramek). Brawo Dawid :).
Przewodniczący Rady Miasta, Pan Stanisław Sobieraj wręczył kapitanom zwycięskich drużyn puchary. Oprócz tego każdy z wyróżnionych uczestników spotkania otrzymał dyplom, a najlepszy strzelec – nagrodę w postaci szklanej statuetki.
My, Stalowi Patrioci ze swojej strony chcielibyśmy bardzo podziękować uczestnikom za tak liczne przybycie, jak i ogromne zaangażowanie, które równie dobrze można określić jako wspaniały duch walki w imię uczczenia tak wyjątkowego dnia – „Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.
Dziękujemy również za wsparcie okazane ze strony Prezydenta Miasta Stalowa Wola – Pana Lucjusza Nadbereżnego, jak i Przewodniczącego Rady Miejskiej – Pana Stanisława Sobieraja, którzy ufundowali nagrody – puchary, dyplomy i statuetkę. Dodatkowo, Pan Poseł Rafał Weber zadbał o wodę mineralną, jak i wyśmienitą pizzę dla każdej drużyny. Dziękujemy również za tę pomoc. Doceniamy także wkład radnego Marcina Siembidy w przygotowaniu turnieju. Dziękujemy Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za udostępnienie sali, jak również sędziom turnieju – Panu Marcinowi Kwiatkowskiemu i Robertowi Sienkiewiczowi. Niezbędna była pomoc Pani Doroty- pielęgniarki, która w razie potrzeby służyła pomocą.
JESZCZE RAZ, WSZYSTKIM WAM DZIĘKUJEMY i liczymy na to, iż za rok ponownie się spotkamy.
W najbliższym czasie będą dostępne zdjęcia i film z turnieju.

Jeśli podoba Ci się nasza działalność, jeśli chcesz być częścią naszego Stowarzyszenia, tworzyć stronę internetową, włączyć się w organizowanie różnych wydarzeń, poznać ciekawych ludzi. Serdecznie zachęcamy! Prosimy pisać na adres kontakt@stalowipatrioci.pl lub zadzwoń 600 403 037

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ