KUL-owy Mikołaj

0
672

W nawiązaniu do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Koło Naukowe Polonia Semper Fidelis WZPioS KUL w Stalowej Woli podjęło inicjatywę zorganizowania zbiórki na rzecz Domu Dziecka. W zbiórkę zaangażowało się także Stowarzyszenie Stalowi Patrioci, w którego siedzibie będą także zbierane dary. Artykuły można przynosić na spotkanie, które odbędzie się 6 grudnia o godz. 18:00 w lokalu przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki 4/35.

Co zbieramy:

  • artykuły papiernicze – bloki białe, kolorowe, bibuła, materiały dekoracyjne;
  • środki higieniczne takie jak płatki i patyczki kosmetyczne, chusteczki nawilżanie i zwykle, podpaski;
  • słodycze z długim terminem przydatności.

Miejsca, gdzie jeszcze przeprowadzana jest zbiórka:

  • WZPiNoS KUL w Stalowej Woli,
  • Klub Kaito ul. Poniatowskiego 14,
  • Siłownia Robo Gym ul. Rynek 38.

Zbiórka trwa do 11 grudnia 2017 roku. Całe przedsięwzięcie zostanie zakończone przeprowadzeniem warsztatów ozdób świątecznych dla podopiecznych Domu Dziecka, które poprowadzą studenci działający w Kole Naukowym Polonia Semper Fidelis, wówczas nastąpi także przekazanie darów. W związku z podejmowaną inicjatywą, zostanie także zorganizowany przez Klub Kaito trening dla dzieciaków.

Stowarzyszenie Stalowi Patrioci oraz Koło Naukowe Polonia Semper Fidelis już dziś składają podziękowania wszystkim, dzięki którym można przeprowadzić zbiórkę, a także zorganizować dodatkowe atrakcje dla dzieciaków!

Liczymy na dalszą hojność i zaangażowanie! Niewiele nas to kosztuje, a może podarować radość!

Dodaj komentarz