W dniach 27 i 28 lutego członkowie naszego Stowarzyszenia, wraz z MW, ONR i Kołem Naukowym „Polonia Semper Fidelis”, odwiedzali szkoły podstawowe i gimnazja w Stalowej Woli. Podczas spotkań z dziećmi i młodzieżą prowadzili krótkie prelekcje pt. „Kim byli Wyklęci?” Podczas wykładów zostały przedstawione postacie Franciszka Przysiężniaka ps. „Ojciec Jan”, Józefa Zadzierskiego ps. „Wołyniak” oraz Danuty Siedzikówny ps. „Inka”.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w tę akcję, a także dyrektorom szkół, które odwiedziliśmy i uczniom za wysłuchanie naszych prelekcji. Cieszymy się, że mogliśmy zaszczepić w młodym pokoleniu wartości narodowe oraz opowiedzieć o tym, co często jest pomijane na lekcjach historii!

CZOŁEM WIELKIEJ POLSCE!

Jeśli podoba Ci się nasza działalność, jeśli chcesz być częścią naszego Stowarzyszenia, tworzyć stronę internetową, włączyć się w organizowanie różnych wydarzeń, poznać ciekawych ludzi. Serdecznie zachęcamy! Prosimy pisać na adres kontakt@stalowipatrioci.pl lub zadzwoń 600 403 037

ZOSTAW ODPOWIEDŹ